Spring til indhold

Telefonbog 

Her kan du finde kontaktoplysninger på medarbejdere i Udenrigsministeriets hjemmetjeneste. Klik på et bogstav for at søge alfabetisk på efternavn.
EfternavnFornavnStillingCenterCenter - fulde betegnelseTlf
BaggesenTinaChefkonsulentControllerStabsfunktioner33921295
BahrJacob BechmannBygningsspecialistRDCenter for Ressourcer og Drift33920497
Bang-AchtonKatrineFuldmægtigGUSCenter for Global Udvikling og Samarbejde
BardakCihatKontorfunktionærDIRSEKLedelsen33921867
BarløseEva Marie FridaChefkonsulentPOLDIRStabsfunktioner33901276
BasseBeritKontorchefTCCenter for Eksportrådet33921839
BaudoinMereteSproglærerRDCenter for Ressourcer og Drift33921578
BaulundEmil EbbesenStudentermedhjælperJTCenter for Juridisk Tjeneste
BechKarinaFuldmægtigTCCenter for Eksportrådet33920800
BehrendtSivFuldmægtigGUSCenter for Global Udvikling og Samarbejde
BekJørgen HolmMinisterialbetjentDIRSEKLedelsen
BellingMark GundestrupStudentermedhjælperEUNACenter for Europa og Nordamerika
BenckeFrederikkeStudentermedhjælperGPSCenter for Global Politik og Sikkerhed
BendtsenClara BredsdorffStudentermedhjælperEUNACenter for Europa og Nordamerika
BengtsonKonstantinHandelsk. spec. medarb.TCCenter for Eksportrådet33920965
BennedsenMarianne MartinezFuldmægtigGPSCenter for Global Politik og Sikkerhed
BentzenKate FogKontorfuldmægtigEUNACenter for Europa og Nordamerika33920054
BergemMiraStudentermedhjælperGUSCenter for Global Udvikling og Samarbejde
BerlingAsser RasmussenChefkonsulentGUSCenter for Global Udvikling og Samarbejde33948332
BermingLisbethKonsulentBORKOMCenter for Borgerservice og Kommunikation33920136
BertelsenTanne KroghChefkonsulentEUNACenter for Europa og Nordamerika33930855
BertelsenKristian WestadStudentermedhjælperGUSCenter for Global Udvikling og Samarbejde33921534
BillingAdam Simon DueFuldmægtigFISKFiskeripolitisk afdeling
BindesbøllSørenChefkonsulentGPSCenter for Global Politik og Sikkerhed33921025
BindslevMarkus ClaushøjStudentermedhjælperGUSCenter for Global Udvikling og Samarbejde
BirkNikoline LadefogedStudentermedhjælperGUSCenter for Global Udvikling og Samarbejde33920734
BirkGertrud Nørbjerg KümmelFuldmægtigGUSCenter for Global Udvikling og Samarbejde33920773
BjergstrømKristine HaugeFuldmægtigGPSCenter for Global Politik og Sikkerhed33921917
BjerreNiklas BorkerChefkonsulentGUSCenter for Global Udvikling og Samarbejde33920587
BjerregaardDitteChefkonsulentGPSCenter for Global Politik og Sikkerhed33920170
BjørkholmKen BraarupTeknikerRDCenter for Ressourcer og Drift33921650
BlauBjørnSpecialkonsulentEUNACenter for Europa og Nordamerika33920350
BlicherDennisKonsulentBORKOMCenter for Borgerservice og Kommunikation33920177
BlichfeldtMichaelStudentermedhjælperGPSCenter for Global Politik og Sikkerhed
BlochFrederik LyngStudentermedhjælperGPSCenter for Global Politik og Sikkerhed
BlomMogensSeniorrådgiverEUNACenter for Europa og Nordamerika33920436
BonannoAronChefkonsulentTCCenter for Eksportrådet33920513
BondeAstrid FolkmannSpecialkonsulentGPSCenter for Global Politik og Sikkerhed33921880
BonnesenPernilleKonsulPROStabsfunktioner33921505
BorgMartin SungEDB-MedarbejderRDCenter for Ressourcer og Drift33921955
BorgDorthe EgedeKontorfuldmægtigRDCenter for Ressourcer og Drift33921277
BothmannGhitaIT-medarbejderRDCenter for Ressourcer og Drift33921433
BoyeAnja GadgårdChefkonsulentFISKFiskeripolitisk afdeling33921777
BrammingMichaelIT-medarbejderRDCenter for Ressourcer og Drift33921380
Brandt-PedersenAnneFuldmægtigLIGEStabsfunktioner
BrassLouise deMinistersekretærDIRSEKLedelsen33920065
BredgaardChristian BondeSpecialkonsulentRDCenter for Ressourcer og Drift33921554
BredholmNickMinisterialbetjentDIRSEKLedelsen33921806
BreiøLaura NeerupFuldmægtigEUNACenter for Europa og Nordamerika33920523
BrixenPerSpecialkonsulentTCCenter for Eksportrådet33911918
BrownLone Helene FredbøgKontorfunktionærTCCenter for Eksportrådet33936641
BrugerTestKonsulentRDCenter for Ressourcer og Drift
BruunJonasFuldmægtigJTCenter for Juridisk Tjeneste33920220
BruusGitteKontorfuldmægtigGUSCenter for Global Udvikling og Samarbejde33920200
BrændgaardAndreas Peder HolmFuldmægtigRDCenter for Ressourcer og Drift33921929
BrøndenBirgitte MossinChefkonsulentGUSCenter for Global Udvikling og Samarbejde33921059
BrøndenJohanneStudentermedhjælperGUSCenter for Global Udvikling og Samarbejde
BraadMichaelCenterchefJTCenter for Juridisk Tjeneste33920323
BuggeSusanneKonsulentRDCenter for Ressourcer og Drift33920387
BuhlMads Aleksander DaugaardFuldmægtigEUNACenter for Europa og Nordamerika
BurgaardMaja SofieChefkonsulentEUNACenter for Europa og Nordamerika33921570
BygTorkildChefkonsulentTCCenter for Eksportrådet33921306
BythSebastian BoelFuldmægtigEUNACenter for Europa og Nordamerika33921107
BøgesvangMaleneChefkonsulentBORKOMCenter for Borgerservice og Kommunikation33920881
BøgvadHeleneJournalistLIGEStabsfunktioner
BøjeTobias RosholmStudentermedhjælperTCCenter for Eksportrådet